LANGMaster Zak's Wordgames

Anglický jazyk pre deti: pomôžte mimozemšťanovi Zakovi zachrániť jeho planétu!

Na zeleného mimozemšťana Zaka čaká neľahká úloha. Musí nájsť starobylé Koleso poznania, ktoré obsahuje všetky dostupné vedomosti sveta. Ešte predtým, ako sa Zak narodil, stroskotala na planéte Zem kozmická loď, ktorá Koleso poznania viezla. Po dlhej dobe má práve Zak zachrániť svoju planétu Zalphon tým, že stratené časti Kolesa poznania nájde a privezie ich späť na planétu Zalphon.
Ide o veľmi ťažké poslanie a Zak vie, že to sám nezvládne. Môžete mu pomôcť práve Vy. Za každú z 24 rôznych úloh, ktoré úspešne vyriešite, získa Zak jednu časť Kolesa poznania. Pri plnení úloh sa budete pohybovať v troch obdobiach: nahliadnete do doby kamennej, stredoveku a do kozmického veku roku 3000.
Pomáhať Zakovi nebudete len pri namáhavých úlohách, ale sa tiež skvele zábavíte - v dobe kamennej budete kŕmiť hladného tyranosaura alebo sťahovať pravekú rodinu do nového domu. V temnom stredoveku sa pomôžete rodine duchov pobaliť na výlet. V roku 3000 na vás čaká príprava vesmírnej izby pre hostí alebo výber robota na určitú prácu. 24 rôznych hier je rozdelených podľa obtiažnosti do troch úrovní - od najľahšej dinosaurej, cez kúzelnícky stredovek až po najzložitejší kozmický vek.
Ale to nie je všetko! Pri pomáhaní Zakovi sa budete súčasne učiť anglicky. Úlohy totiž budete plniť v angličtine. Aby ste to nemali také ťažké, môžete používať Zakov palubný slovník, ktorý obsahuje 2000 slov s výslovnosťou, obrázkami a slovenským prekladom.
Učte sa po anglicky v graficky atraktívnom prostredí 24 hier a pomôžte kamarátovi Zakovi zachrániť planétu Zalphon! Neváhajte a začnite s hľadaním jednotlivých častí Kolesa poznania.

Zábavná výučba anglickej slovnej zásoby, výuka a opakovanie formou hry, 3 úrovne obtiažnosti, prekladový slovníček použitých slov (2000 slov s výslovnosťou a obrázkami), príručka s námetmi pre rodičov a učiteľov, určené predovšetkým deťom vo veku 6 - 12 rokov

Žiadne komentáre: