LANGMaster Angličtina pre deti

Angličtina pre deti je mimoriadne interaktívny program na výučbu angličtiny.
Je určený deťom od 6 do 9 rokov a pokrýva prvé dva roky výučby. Obsahuje takmer 700 základných slovíčok a výrazov, 25 anglických básničiek a množstvo interaktívnych cvičení. Systém rozpoznávania reči IBM ViaVoice dáva jedinečnú možnosť robiť cvičenia ústne a precvičovať si správnu anglickú výslovnosť.
Moderná grafika, animácie a zvukové efekty použité vo výučbe robia z tohto programu najlepšiu ponuku v kategórii anglických jazykových programov pre deti. Vaše dieťa sa bude hrať a pritom si prekvapivo rýchlo osvojí anglické slovíčka.

S programom LANGMaster Angličtina pre deti sa žiaci zoznámia s takmer 700 základnými anglickými slovíčkami a výrazmi. Slovníček je zoradený podľa abecedy a tiež podľa tematických oblastí, ako napr. rodina, dom, svet, zvieratá atď. Toto rozdelenie uľahčuje deťom učenie.

LANGMaster Angličtina pre deti ponúka pomoc pri tradičnom učení angličtiny. Program obsahuje viac ako 50 gramatických tém, ktoré pokrývajú prvé dva roky výučby angličtiny (privlastňovacie zámená, jednotné a množné číslo podstatných mien, modálne slovesá, prítomný priebehový čas ai.). Výučba je spestrovaná rôznymi cvičeniami a jazykovými hrami.

Slovná zásoba a gramatika sú prispôsobené rozumovému vývoju dieťaťa vo veku 6 až 9 rokov. Prostredníctvom hier si deti osvoja jazyk najefektívnejším spôsobom.

Dokonalý systém rozpoznávania reči firmy IBM ponúka jedinečnú možnosť učiť sa jazyk nielen pasívne čítaním a posluchom, ale aj aktívne hovorením. Najlepším vzorom pre napodobňovanie sú slovíčka a básničky nahovorené anglickými rodnými hovorcami.

Prvotriedna zábava je zaručená vďaka množstvu nápaditých animácií. Na každej obrazovke sú zábavné figúrky a animované prekvapenia motivujúce dieťa k tvorivej práci. Animácie pomáhajú pri výučbe, pretože každá z nich sa spustí, až keď dieťa povie určité slovo správne.

  • kompletný materiál pre 2 roky výučby začiatočníkov
  • cvičenia, jazykové hry a básničky
  • viac ako 50 gramatických tém
  • slovníček zoradený podľa abecedy a tematických oblastí
  • živá príťažlivá grafika a nápadité animácie
  • ovládanie hlasom
  • určené predovšetkým deťom vo veku 6 - 10 rokov

Žiadne komentáre: