Angličtina MILLENIUM LINE

Obsahuje:
The Long Tunnel (John Milne) The Garden (Elizabeth Laird) Dangerous Journey (Alwyn Cox) Rich Man Poor Man (T.C. Jupp) The Stranger (Norman Whitney) Room 13 and Other Ghost Stories (M.R. James) The Picture of Dorian Gray (Oscar Wilde) Riders of the Purple Sage (Sir Arthur Conan Doyle) The Sign of Four (Sir Arthur Conan Doyle) Dracula (Bram Stoker) The Speckled Band and Other Stories (Sir Arthur Conan Doyle) The Woman Who Disappeared (Philip Prowse) Collins COBUILD Student's Dictionary


Millenium Line je najrozsiahlejšou sériou titulov určených na výučbu angličtiny. Obsahuje celkom 13 CD-ROMov s anglickým výkladovým slovníkom a s kurzami pre začiatočníkov, mierne a stredne pokročilých študentov angličtiny. Unikátna je vzájomná previazanosť všetkých kurzov so slovníkom, ako aj atraktívny vzhľad titulov a jednoduché ovládanie ľahko pochopiteľné aj pre počítačových začiatočníkov. Slovenský manuál, nápoveda a preklady anglických inštrukcií vám pomôžu zoznámiť sa rýchlo s programom.
Namiesto nudných článkov a nezáživných konverzácií je naša metóda založená na použití knižiek známych aj menej známych autorov (Sir Arthur Conan Doyle, Zane Grey, Oscar Wilde,...) upravených pre určitú jazykovú úroveň. Podľa nálady a záujmu si môžete vybrať detektívne, dobrodružné, milostné, hororové a ďalšie príbehy. Okrem samotného čítania je základnou aktivitou posluch textu nahovoreného anglickými rodenými hovorcami. Posluch je možné jednoducho ovládať - prehrávať jednotlivé vety i celé odstavce, rýchlo sa vracať, opakovať. Aktívnym spôsobom si môžete precvičovať správnu výslovnosť a rozširovať slovnú zásobu a gramatiku. Interaktívne cvičenia vám ponúkajú obrázky, zvuk a automatické hodnotenia vrátane ukázania správnej odpovede.
Kurzy spolupracujú s anglickým výkladovým slovníkom LANGMaster Collins COBUILD Student's Dictionary. Slovník obsahuje 40 000 výkladov a viac ako 30 000 príkladov použitia. Okrem toho, že vám pomôže zistiť, čo dané slovíčko znamená, je jeho najväčším prínosom pre každého študenta angličtiny kompletné ozvučenie všetkých hesiel vrátane príkladov použitia slovíčok v slovných spojeniach a vetách. Vďaka tomu je nenahraditeľnou pomôckou pri nácviku správnej anglickej výslovnosti. Samozrejmosťou je jednoduché vyhľadávanie slovíčok a fráz.

Čítanie, posluch, hovorenie a písanieKompletné nahovorenie textov anglickými rodenými hovorcami33 hodín zvukuViac ako 1 000 interaktívnych cvičeníViac ako 5 000 obrázkov20 typov cvičení SLOVNÍK 283 000 ozvučených slov50 hodín zvuku40 000 výkladov, 30 000 príkladovVšetky heslá sú nahovorené anglickými rodenými hovorcamiVyhľadávanie podľa slovíčka, niektorého jeho tvaru alebo frázyMetóda RE-WISE na učenie slovíčok a fráz

Žiadne komentáre: