Angličtina ENGLISH IN ACTION - videokurzy

Určené pre: 2. stupeň ZŠ, 3. stupeň (gymnázium, SOŠ, SOU), Jazyk: český

Napadlo vás niekedy, že sa raz budete môcť učiť po anglicky s Billom Clintonom, Billom Gatesom, Stephenom Kingom, Kim Basingerovou, s členmi skupiny Genesis alebo s kráľovskou rodinou?
Práve v takejto vybranej spoločnosti sa s týmto produktom ocitnete. Na šiestich CD-ROMoch si spolu s členmi britskej kráľovskej rodiny a ďalšími 18 známymi osobnosťami zo sveta filmu, populárnej hudby, politiky, podnikania a literatúry nielen zlepšíte angličtinu, ale zároveň sa aj pobavíte.
Videokurzy sú zamerané na posluch a porozumenie hovorového jazyka prostredníctvom živých videonahrávok nahratých britskou televíznou stanicou SKY NEWS. Môžete si v nich precvičovať porozumenie textu a v mnohých cvičeniach zlepšovať svoju angličtinu. Nechýba nácvik vlastného hovoreného prejavu a jeho porovnanie s originálom, k dispozícii sú české preklady pre dokonalé porozumenie. Videokurzy sú výbornou prípravou na stretnutie sa so "skutočnou" angličtinou, či už v rádiu a televízii, alebo v kontakte s rodenými hovorcami.
BUSINESSMEN & POLITICIANS Na titule "Businessmen & Politicians" budete študovať s politikmi Billom Clintonom, Margaret Thatcherovou a Benazir Bhuttovou a s podnikateľmi Billom Gatesom a Petrom Sutherlandom.
FAMOUS WRITERS Na titule "Famous Writers" budete študovať so známymi spisovateľmi a spisovateľkami Stephenom Kingom, Jeffrey Archerom, Jackie Collinsovou a Jung Changovou.
FILM STARS Na titule "Film Stars" budete študovať s hercami a herečkami Tomom Hanksom, Nicolasom Cagom, Ralphom Fiennesom, Kim Basingerovou a Helenou Bonham-Carterovou.
POP STARS Na titule "Pop Stars" budete študovať so spevákmi a hudobníkmi Rogerom Taylorom zo skupiny Queen, Markom Knopflerom, Joe Cockerom a s členmi skupiny Genesis.
THE ROYAL FAMILY Na titule "The Royal Family" budete študovať s členmi britskej kráľovskej rodiny - kráľovnou a jej manželom princom Philipom, princeznou Dianou a ďalšími.

Autentické videonahrávky s prejavmi, rozhovormi a komentármi, Cvičenia na posluch, písanie, slovnú zásobu, gramatiku a výslovnosť, Dôraz na posluch a porozumenie, Rozpoznávanie reči, hlasové krivky, Zaujímavé informácie o britskej kráľovskej rodine, Doplnkové on-line štúdium na internete, Podrobné anglicko-slovenské slovníčky použitých slov, Námety pre učiteľov, Kompletné prepisy všetkých textov aj pre použite v skupinách

Žiadne komentáre: